Profil firmy

Vážení obchodní přátelé, dovolte nám touto formou představit naši firmu a nabídnout Vám naše služby v oblasti kancelářské techniky.

Firma P.M.Caroline s.r.o. se sídlem ve Vsetíně je autorizovaný TOP PARTNER firmy

KONICA MINOLTA a EPSON

a autorizovaný dealer firem

BROTHER, SHARP a CANON

Vznik firmy se datuje do roku 1990 a v současné době představuje společnost se širokým okruhem zákazníků, kteří jsou zárukou stability firmy. Hlavním předmětem činnosti firmy P.M.Caroline je prodej a servis digitálních kopírek, multifunkčních zařízení, tiskáren a faxů výše uvedených firem. Firma disponuje týmem vyškolených techniků a centrálním dispečinkem, který koordinuje jejich práci. Provádíme kvalitní a přitom levný záruční i pozáruční servis po celém území střední a severní Moravy. Další oblastí kam směřujeme naši pozornost je prodej periferních zařízení, zejména laserových, inkoustových a jehličkových tiskáren určených pro černobílý i barevný tisk. Ve vlastní prodejně, provádíme kopírování pro veřejnost od velikosti A5 až do formátu A3. Zároveň zde probíhá maloobchodní prodej spotřebního a kancelářského materiálu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení